خبر

دیدار و گفتگوی مدیران عامل مرکز فابا و هلدینگ فاخر؛ بررسی زمینه‌های همکاری با محوریت شرکت تی‌تک

مدیرعامل مرکز فابا و هیات همراه، ضمن حضور در محل ساختمان شرکت نوین ایده فاخر ایرانیان (هلدینگ فاخر) به بازدید از این مجموعه و دیدار و گفتگو با مدیرعامل هلدینگ و هیات مدیره شرکت تی‌تک پرداختند.

به گزارش روابط‌عمومی تی‌تک، در این دیدار ۳ ساعته، دکتر محمد مراد بیات مدیرعامل، امین بیات قائم مقام و رضا رشتی‌طلب معاون اجرایی مرکز فابا، دکتر رضا سمیع‌زاده مدیرعامل هلدینگ فاخر، دکتر جهانبخش نایب رئیس هیات مدیره و مهندس شاهین میرزایی مدیرعامل شرکت تی‌تک حضور داشتند.

در این دیدار، طرفین با معرفی کامل مجموعه تحت مدیریت‌شان، ضمن تحلیل وضعیت بازار و صنایع بانکداری، مالی و پرداخت، فناوری اطلاعات و ارتباطات و پست و لجستیک، به بررسی نقاط مشترک همکاری و بیان دستاوردها و تجارب چندین ساله خود در این راستا پرداختند.

بنابراین گزارش، دکتر رضا سمیع زاده مدیرعامل هلدینگ فاخر با اشاره به نقش مرکز فابا و اهمیت جایگاه و فعالیت آن، ضمن ابراز خرسندی از ایجاد زمینه‌های همکاری، گفت: مفهوم فعالیت‌های ما در هلدینگ اکوسیستمی است و برای توسعه همکاری آمادگی کامل داریم و در این راستا شرکت تی‌تک با توجه به تعریف و ماموریت‌ها و زمینه فعالیتی که در حوزه بانکی و فین تک دارد، مسئولیت اجرای این همکاری را بر عهده خواهد داشت.

دکتر محمدمراد بیات مدیرعامل مرکز فابا در سخنانی بیان داشت: در راستای همکاری میان دو مجموعه، با هم‌افزایی می‌توانیم از پتانسیل بالا و توانمندی‌هایی که در هر یک از طرفین وجود دارد بهره‌مند شویم.

دکتر جهانبخش نایب رئیس هیات مدیره شرکت تی‌تک با بیان اینکه اکنون بیش از هر زمان دیگر توجه به نوآوری‌ها در توسعه بازار مالی و بانکی اهمیت داشته است، چشم‌انداز مناسبی را برای نیل به آرمان‌های طرفین ترسیم کرد و گفت: می‌توانیم در حوزه‌های مختلف خدمات، محصولات و زمینه‌های توسعه بازار همکاری خوبی داشته باشیم.

در ادامه شاهین میرزایی مدیرعامل شرکت تی‌تک گفت: در صنعتی فعالیت می‌کنیم که نرخ رشد آن در جهان و ایران به صورت فزاینده و روزافزون در حال رشد و پیشروی است.

وی افزود: فین‌تک‌ها به عنوان پل ارتباطی میان بانک‌ها و صنعت، نقش تعیین‌کننده و کلیدی برای تحقق و توسعه مبانی نئوبانک دارند.

وی تاکید کرد: اقبال در هلدینگ فاخر و شرکت‌ها برای حفظ چابکی، هم‌افزایی و به‌کارگیری محصولات جدید در مسیر تحول دیجیتال بالاست.

لازم به ذکر است در این جلسه که همزمان با سالگرد تاسیس شرکت تی‌تک برگزار شد، آخرین دستاوردهای رویداد تراکنش تا امروز و نهمین رویداد پیش رو همچنین رویکردها و دستاوردهای هلدینگ در حوزه پست و لجستیک، فناوری‌های نوین و فین‌تک همزمان با بازدید از مجموعه، معرفی شد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *